UPOZORNENIE!!!


Oznamujeme pacientom, že v súvislosti s aktuálnou situáciou na území Slovenskej republiky (výskyt nového koronavírusu) budú od 16.03.2020 vyšetrení len pacienti s akútnymi problémami (nie kontroly a bežné vyšetrenia), resp. tí pacienti, ktorí budú kontaktovaní našou recepciou v závislosti od diagnózy pacienta a potreby jeho ošetrenia (pri už objednaných pacientoch).


Žiadame pacientov, aby pri návšteve nášho zariadenia dodržiavali Opatrenie Úradu verejného zdravotníctva SR pri ohrození verejného zdravia: "Všetkým osobám sa zakazuje s účinnosťou od 25. marca 2020 od 00:00 hod. do odvolania vychádzať a pohybovať sa na verejnosti bez prekrytia horných dýchacích ciest (napr. respirátor, rúško, šál, šatka, atď.)".

Zároveň žiadame pacientov, aby na vyšetrenie prišli v rukaviciach a počas celej doby zotrvávania v našom zdravotníckom zariadení mali tieto rukavice na rukách.


Pri dlhodobom užívaní liekov, je možné po telefonickej, resp. emailovej žiadosti na tieto lieky vystaviť e-recept, ktorý si pacient vyzdvihne priamo v lekárni. Pre predpis liekov NENAVŠTEVUJTE naše zariadenie.


Žiadame pacientov, aby uvedené rešpektovali a nevyužívali voľno, resp. prípadnú karanténu na vyšetrenie, kontroly alebo predpis liekov a pomôcok u NÁS.


Zároveň vyzývame pacientov s akútnym respiračným ochorením a zvýšenou teplotou, aby nám uvedené oznámili a preobjednali sa na iný termín vyšetrenia.

Preobjednať sa môžete telefonicky na číslach: 0917 222 9000905 744 962, rehabilitácia - 0917 222 898.

 

Ďakujeme za porozumenie a rešpektovanie uvedeného.

 


Ortotech